Duyurular
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Genel Kuralları
#1
Exclamation 
1) Forumumuz Saygı Sevgi Çercevesinde İlerlemektedir.Herhangi Bir Siyasi Propaganda Yapılması Yasaktır.Üçüncü Şahışları Hakaret Eden Konular Açılması Yasaktır.Böyle Durumlar Yönetime Bildirin Gereken Yapılır.


2)Tüm Üyelerimiz ve Yöneticiler Birbirlerine Küfür Etmesi Yasaktır.Hakaret Sayılacak İma Olduğu Anlaşılırsa Küfür Muamelesi Sayılacaktır.Yapılana Göre Gerekli Ceza Verilecektir.

3)Forum Kullanıcıları Forumda Konu Açmadan Önce Araştırma Yapmalı Aynı Tekrar Açamaz Açarsa Yönetici Tarafından Kitlenir veya Silinir.Var Olan Konular Açıldığında Yöneticilerle Uyarısına Rağmen Tartışmaya Giren Üyeler Gerekli Ceza Verilecektir.

4)Hiç Bir Üye Yönetici Dahillinde Reklam Amaçlı / Forumla İlgisi Olmayan Sitelere Verilmesi Yasaktır.Eğer Link Vermek Destek Ve Yardım Amaçlı Kullanıyorsa Meta Taglar Arasına Alınması Zorunludur.

5)Hiç Kimse Forumun Akışını Engelleyen Tahrikli, Kasıtlı Mesaj ve Konular Yazmak Yasaktır.Uymayan Banlanacaktır.

6)Hiç Bir Üye veya Yönetici Forumun Konusu Dışına Çıkamaz.Çıkarsa Moderatorlerin Taşıma Sorumluluğu Yoktur.Açılan Konuya Göre Taşıyabilir veya Çöpe Taşıyabilir, Silebilir.Bu Tekrarlanırsa Uyarı Verilir.

7)Yöneticiler Bütün Mesajları Göremeyebilir.Uygunsuz Mesajları Yöneticilere Bildiriniz.

8)Burada Fikir Alışverişinde Bulunulması ve Seviyeli Arkadaşlıklar Edinmek için Kurulmuştur.Amacı Dışında Kullanılamaz.

9)Forumda Yazılan Tüm Yazılan ve Konular Yazan Kişinin Sorumluluğu Altındadır.Forum Yönetimi Hiç Bir Şekilde Sorumluluk Almaktadır.Böyle Sorunlar İçin admin@flibbe.com Bildirin.

10)Forumun Dili Türkçedir. Bu Sadece Yabancı Diller İçin Destek Bölümü Dışında Hiç Bir Şekilde Başka Dilde Mesaj Yazılması Yasaktır.

11)Siteyi Yavaşlatması Nedeniyle Çok Büyük Resim Yüklemek Yasaktır.

12)Forum Yönetimi tarafından, ayni kisinin birden fazla nick veya isimle, farklı kişilermiş gibi ayni konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kisinin tüm mesajlarını silinir ve foruma girişi yasaklanır, yine buna bağlı olarak ayni kisinin birden fazla e-mail adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumla ilişkisi kesilecektir. Bu forumumuzun temiz kalmasını sağlamak için alınmış bir karardır.

12) Forumun işleyişini ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

13)Site yöneticilerine acil olmadığı sürece gereksiz özel mesajlar atılamaz. Soru ve/veya Sorunlarinızı "Öneri/Şikayet/Duyuru" forumumuzda yazabilirsiniz yazılan her mesaj Forum Yönetimi tarafından değerlendirmeye alınacaktır. 

14)Forum kurallarına uymayan katılımcıların Gerekli Ceza Verilecektir.Forumumuza üye olan Tüm Kullanıcılar Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılırlar. 
Bul
Alıntı
 


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Önemli Duyuru!

Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır. Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize admin@flibbe.com adresinden bildirebilirsiniz.

Sponsor Linkler

Sponsor Linkler

Sponsor Linkler